WINIX TOWER QS hava temizleme cihazı, gücünü 16 watt JBL Bluetooth hoparlör ile birleştirerek üstün ses kalitesini sizlerle paylaşıyor.

WINIX TOWER QS hava temizleme cihazının ideal kullanım kapasitesi 90 m²’ye kadar olan mekanlardır. Avrupa Alerji Araştırma Merkezi – ECARF tarafından “alerji dostu” sertifikalı olması sayesinde tıp dünyası otoritelerince onaylıdır.

winix-tower-qs-1WINIX TOWER QS hava temizleme cihazı 4 aşamalı ve hepsi bir arada filtre sistemi kullanmaktadır. Bu sistem ile iç mekan havasında bulunan ince tozları (PM2.5), alerjenleri, polenleri, evcil hayvan kepekleri ve deri döküntüleri, duman, küf sporları, organik kimyasallar (VOC) ve ev kokularını temizler. Hava kalitesi akıllı sensörleri ile hava değerleri ölçer ve kendi kendini ayarlayarak kullanıcı dostu bir çözüm sunar.

WINIX’in Tower QS modeli birçok dizayn ödülü kazanmış ve hava temizleme cihazları endüstrisinde en çok tercih edilen hava temizleme cihazı olmuştur. Winix Tower QS hava temizleme cihazı, temiz bir havaya ve üstün ses kalitesine önem verenler içindir.

Özellikler:

İdeal oda boyutu : max. 90 metrekare

4 aşamalı filtre

Partikül ve Işık sensörleri

33,7 dB ses seviyesi – çalışma sesi

2 yıl garanti

220-240 VAC / 50 Hz

Boyutları : 31 x 31 x 74,8 cm

JBL Hoperlör Sistemi: 2.0ch, 8W*2

Hoperlör sistemi Bluetooth® 4.1

Net hacim: 350cc

WhatsApp