Dezenfeksiyon Kabinleri
Bülent ÖZBEY’in sahibi olduğu DM Grup Metal şirketi olarak Dezenfeksiyon Kabinleri imalatı yapmaktayız. Günümüz modern yan sanayicilik anlayışını benimsemiş olarak kurulmuş ve bu doğrultuda insan, makine ve donanım gelişimini tamamlayarak üretime başlamıştır.

 

Sektör tecrübelerimiz ışığında Dezenfeksiyon Sistemleri, Dezenfeksiyon Tüneli ve Kanbini, ULV Dezenfeksiyon Cihazı, Dezenfeksiyon Makinesi, Hijheyik Paspas ve daha fazlası için iletişime geçebilirsiniz.

 

Tüm firmaların hedeflerinde yer alan kaliteli üretim, zamanında teslim ve sıfır hata hedeflerinin yanında DM Grup Metal’in en büyük hedefi ve taahhüdü müşterilerine çözüm ortağı – partner olarak hizmet vermek, gelişimlerine katkıda bulunmaktır.

Donanımlı teknik kadrosu, tecrübeli operatörleri ile DM Grup Metal, metalden mamul ürünler, sac şekillendirme, kaynak gibi alanlarda seri üretim ve özel işler olarak hizmet vermektedir.

dm-metal-kurumsal

25+
Dezenfeksiyon Tüneli
465+
Dezenfeksiyon Kabini
138+
ULV Dezenfeksiyon Cihazı
360+
Dezenfeksiyon Makinesi
Dezenfeksiyon Kabini

Araç Dezenfeksiyon Sistemleri, Dezenfeksiyon Tüneli ve Kanbini, ULV Dezenfeksiyon Cihazı, Dezenfeksiyon Makinesi ve daha fazlası için iletişime geçebilirsiniz.

2012

2012 Yılında Kuruldu
Dbmetal şirketimiz 2012 yılında resmi olarak kuruldu.

2015

Binlerce Ürün
Özel imalat, Kaynaklı İmalatlar, Presli İmalatlar

2016

Dezenfeksiyon Kabini
Araç Dezenfeksiyon Sistemleri, Dezenfeksiyon Tüneli ve Kanbini, ULV Dezenfeksiyon Cihazı, Dezenfeksiyon Makinesi imalatına başladık.

2018

Müşteri sayımız artıyor
Konusunda uzman ekibimizle kaliteli eğitim vermekteyiz.
WhatsApp