Winix Zero Pro İç Mekan Hava Temizleme Cihazı, Winix Tower QS İç Mekan Hava Temizleme Cihazı ve JBL Müzik Çalar, Winix Zero N İç Mekan Hava Temizleme Cihazı, Winix Zero İç Mekan Hava Temizleme Cihazları ile kaliteli havaya kavuşun.

Günümüzde, teknolojinin gelişimi ve şehirleşme ile birlikte birçok sağlığa zararlı faktöre maruz kalıyoruz. Genel olarak besinlerin ve suyun kalitesi değişti, fiziksel aktivite düzeyimiz azaldı. Sağlıklı, organik gıda edinme konusunda bir trend oluşmaya başladı. Fitness salonları ve pilates stüdyoları da fiziksel aktivite için tercih ediliyorlar. Ancak tüm anımızda, sağlığımızı etkileyen en önemli çevresel faktörlerden birisi de hava kalitesi. Havanın evlerde, ofislerde vb. kapalı alanlarda dış ortama göre daha iyi olabileceğine dair bir kanı olabiliyor. Ancak çalışmalar, iç mekandaki hava kalitesinin genelde, dışarıdan 2 ile 5 kat daha kötü durumda olduğunu gösteriyor.

winix-zero-pro-1

WINIX ZERO PRO

winix-tower-qs-1

WINIX TOWER QS

winix-zero-n-1

WINIX ZERO N

winix-zero-1

WINIX ZERO

Hava kalitesi ölçümü ve hava temizleme cihazları konusunda dünyadaki inovatif çözümleri takip eden firmamız, hava kalitesi ölçümü konusunda Kaiterra markasının Türkiye distribütörüdür. Hava temizleyiciler konusunda ise Winix markasının Türkiye distribütörüdür.

Winix Hakkında:

1973 yılında kurulan Güney Koreli WINIX şirketi, ev ve ofis ortamları için yenilikçi su ve hava işleme çözümleri tasarlıyor ve üretiyor. WINIX bugün, Hava Temizleyiciler, Nemlendiriciler (Hava yıkayıcılar) ve Nem Gidericiler gibi çok çeşitli şık ve kaliteli ürünler üretmeye devam ediyor.

WINIX’IN DİĞERLERİNDEN FARKI NEDİR?

Avrupa Alerji Araştırmaları Merkezi – ECARF (European Centre for Allergy Research Foundation) Sertifikası

Temizlenebilir Ön Filtreler

Kolay Kurulum

Kolay Ulaşılabilir Yedek Filtre

JBL Markası ile Ortaklık

Smart Uygulama ile Uzaktan Erişim

WhatsApp