Personel Dezenfeksiyon Kabini, Dezenfaktan Kabini, Dezenfekte Kabinleri üreten firmamızı arayarak hemen hizmet alabilirsiniz.

dezenfeksiyon-kabini-dmTürkiye dahil 200 ülkede görülen yeni tip ölümcül Koronavirüs (Covid-19) salgını hızını sürdürmeye devam ederken Türkiye’de bazı vatandaşlar işlerine gitmeye devam ediyor.

DM Grup Metal, sağlık ortamlarında, işyerlerinde ve okullarda çevresel acil durumları (biyolojik tehlikeler, kan kaynaklı ve havadaki patojenler) başarıyla ele aldığını kanıtlamıştır. Sertifikalı bir firma olarak personelimiz, Teftiş Temizlik ve Restorasyon Enstitüsünün katı standartlarına sıkı sıkıya bağlı kalır.

Siz veya işiniz Corona Virüsü’nden (COVID-19) etkileniyorsa veya çalışan sağlığı,  virüs tehdidine karşı önlemler almak istiyorsanız, ekibimiz size yardımcı olmak için burada.

 

Dezenfeksiyon Kabinlerimizin Kullanıldığı Alanlar

  • Plaza girişleri
  • Site girişleri
  • Fabrika girişleri
  • Tüm Devlet Daireleri
  • Okullar
  • Semt Pazarları
  • Metro durakları,
  • Otobüs terminalleri gibi

Birçok insan yoğunluğunun olduğu tüm açık ve kapalı alanların girişlerinde uygulanabilir. Böylece tüm vücutta genel bir hijyen sağlanmış olup kıyafetlerimizden de herhangi bir yere virüs bulaşımı engellenmiş olur. Corona Virüsü (COVID-19) yeni bir virüs olarak kabul edilir. Virüs oldukça bulaşıcıdır ve kısa bir süre içinde bir popülasyona hızla bulaşabilir. Bununla birlikte, patogeneziyle ilgili öğrenilecek çok şey var. Güncel veriler iletimin solunum damlacıkları yoluyla gerçekleştiğini göstermektedir.

Şu anda, Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri (CDC) tarafından yayınlanan kanıtlar, virüsün çeşitli malzemelerden yapılmış yüzeylerde saatlerce günlerce yaşayabileceğini göstermektedir. Bu malzemelerin temizlenmesi ve ardından dezenfeksiyon, COVID-19’un önlenmesi için en iyi uygulama olarak kabul edilir.

çağrı merkezi

Temizlik ve dezenfekte ederken maruziyetten kaçınmak için uygun önlemler alınmalıdır. DM Grup Metal bu tip vakalarda son derece deneyimlidir. Ekibimiz, çalışanlarımızın güvenliğini sağlamak ve çapraz kontaminasyonu azaltmak için düzenli olarak uygun önlemler almaktadır. CDC’ye göre, COVID-19’un temizlenmesine katılan işverenler / çalışanlar, kan kaynaklı patojenlerin temizlenmesi ve KKD’lerin uygun kullanımı (takma / çıkarma) konusunda eğitilmelidir.

Çevresel acil durum çalışanlarımızın her biri, kişisel koruyucu ekipmanların (tam yüz maskeleri dahil) ve enfeksiyon kontrolünün doğru kullanımı konusunda son derece eğitimlidir. Buna ek olarak, yönetim ekibimizin üç üyesi daha önce sağlık ortamlarında enfeksiyon kontrolü konusunda sağlık deneyimine sahiptir.

whatsapp iletişim

Temizleme ve dezenfeksiyon yöntemlerimiz, Coronavirus temizleme prosedürleri hakkındaki CDC kılavuzuna uygundur. Standartlarla ilgili güncellemeler için bu kılavuza düzenli olarak başvuruyoruz. Ekibimiz CDC ile uyumludur, dezenfektanlarımızın her biri EPA tescillidir ve hastane sınıfı ürünler olarak kabul edilir. Ek olarak, ortaya çıkan viral patojen iddiaları ile EPA onaylı ürünleri kullanıyoruz.

Çamaşırlar için belirtilen nevresimler ve çamaşırlar için DM Grup Metal, Esporta Yıkama Sistemini kullanır. Sistem, konsantre hidrojen peroksit çözeltisi kullanılarak 4 aşamalı bir yıkama çevriminden oluşur. Ek olarak, bölme her bir adımda boşaltılır, böylece yıkama döngüsünde yeniden kontaminasyon meydana gelmez.

Dezenfeksiyon Kabini Fiyat

Dezenfeksiyon kabini fiyat olarak çok merak edilen konuların başında gelmektedir. Ürünleri talep eden kurumlarımız ürünlerin teknik özelliklerinden sonra fiyatını da sormaktadırlar haklı olarak. Standart özelliklerin dışında farklı seçenekler isteyen müşterilerimizin talepleri doğrultusunda fiyatlar değişmektedir. Toplu alımlarda fiyat seçenekleri daha avantajlı olmaktadır.

Bu hizmetlere ek olarak, DM Grup Metal kontamine alanlara, iş yerlerine veya sağlık tesislerine geçici çevreleme ve olumsuz hava ortamları sağlayabilir.

Dezenfeksiyon Kabini üreticisi olan DM Grup Metal, bu olağanüstü zamanda size yardımcı olmaya hazırdır. Müşteri hizmetleri ekibimize https://dezenfeksiyonkabinleri.com/iletisim adresinden ulaşılabilir.

Puan

WhatsApp